Hakkımızda

Demir çelik sektöründe; müşterilerimizden gelen talepleri, yılların birikim ve becerileriyle yoğurarak ,doğru ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilmek gayretindeyiz.Bu gaye ile Dünya çapında bilinen ve TSE standartlarına haiz markaların ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız..

Kurulduğumuz günden bu yana, prensiplerimizden taviz vermeden çalışmakta, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmekteyiz.

Köken Demir Çelik olarak kaliteden ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı sunma ve müşterilerimizin çözüm ortağı olma prensibini vizyonumuz olarak benimsemekte; kaliteli hizmet sunmak amacıyla her zaman sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmekteyiz.

Daha kaliteli ürünleri, daha ucuza satmak ise vazgeçilmez hedefimizdir. Şirketimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ile müşteri odaklı hareket etmekten; malzeme tedarikinde kalite, süreklilik, hız ve güven prensibine göre hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden, bugün ve daima daha güzel günlerde el ele olmak dileğimizle…

Vizyonumuz

Yakalamış olduğu büyüme ivmesini, “kalite - güven” ilkesi ve uzman iş gücüyle daha da güçlendirmeyi ve önümüzdeki yıllara taşımayı; teknolojinin ve modern yönetim anlayışının tüm olanaklarından yararlanarak büyüyen bir firma olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı tam bir dürüstlük ve sadakatle hizmet ederek; yüksek standartlı, kaliteli hizmet anlayışı ile onların çözüm ortağı olmak ve doğru ürünleri uygun fiyatlara temin ederek sektördeki ismimizi ve güvenilirliğimizi korumak.